Jak pracujemy

 

Opracowanie projektu graficznego

Tworzymy realizacje na podstawie wizji klienta. Po przygotowaniu wstępnej wersji wysyłamy do wglądu.
Następnie wprowadzamy poprawki - trwa to do momentu akceptacji klienta. Ceny projektu graficznego - od 80 zł netto.
Alternatywnie klient może przesłać gotowy projekt, na podstawie którego dokonamy wyceny. Przesłany projekt musi spełniać szereg warunków niezbędnych do dalszej realizacji - słabej jakości zdjęcie z niewyraźnym logiem nie może być traktowane jako projekt graficzny,
jedynie jako pogląd/wizja projektu, który trzeba wykonać w należyty sposób.

Oklejanie

Projekty realizujemy bazując wyłącznie na materiałach dostarczonych przez renomowanych producentów jak np. 3M, Oracal i Avery, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalny efekt i długą trwałośc aplikacji. Wrapgarage w swoim asortymencie posiada szeroką paletę kolorów w macie, połysku, fiolie strukturalne (np. szczotkowane aluminium i carbon) co daje nieograniczoną ilość wariantów personalizacji pojazdu, nie tylko z zewnątrz. W przypadku pojazdów zaczynamy od inspekcji stanu nadwozia - szukamy wszelkich defektów, odprysków, wad i informujemy o nich klienta. Następnie przygotowujemy powierzchnię do oklejania (dokładne czyszczenie, odtłuszczanie). Jeśli jest to wymagane dla profesjonalnego efektu wykonujemy demontaż elementów nadwozia (lusterek, klamek, uszczelek, listew, emblematów) Po oklejeniu montujemy wszystko z powrotem.
 
Auta (60)Auta (62) (1)
 

Czas realizacji

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu. Przeciętnie trwa to od kilku godzin w przypadku prostych tematów, do nawet kilku dni roboczych w przypadku skomplikowanych/pracochłonnych realizacji.

Cennik

Indywidualnie wyceniamy zlecenia na podstawie projektu graficznego, lub od elementów do oklejenia. Następnie dobieramy odpowiedni materiał, szacujemy jego zużycie i dokonujemy wyceny.


 

Ważne informacje

Zależy nam na jak najszybszym wykonaniu usługi, dlatego też prosimy o podstawianie czystych pojazdów do oklejania. W przypadku podstawienia ubrudzonego samochodu trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami za gruntowne czyszczenie.